Ürünler

Anasayfa / ALIŞVERİŞ MERKEZİ OTOPARK SİSTEMLERİ

ALIŞVERİŞ MERKEZİ OTOPARK SİSTEMLERİ

                ALIŞ VERİŞ MERKEZİ OTOPARK SİSTEMLERİ Plaka Tanıma Sistemlerinin kullanım alanı, ihtiyaca ve isteğe yönelik çok geniş çalışma alanına sahip olup müşterinin ihtiyacına yönelik geliştirilebilir yazılımlarla desteklenip her ihtiyaca karşılık vermesi sağlanmıştır. Genel olarak Plaka Tanıma Sistemleri' nin çalışma prensibi araç plakalarının doğru olarak tanımlanabilmesi ve bu veriyi yazılıma adapte edip raporlama yapabilmesidir. Sistemin yeterliliği ise araç plakalarının hareketli araçları, kötü hava koşulları, gece ve gündüz fark etmeden doğru ve sorunsuz olarak analiz ve tespit etmesi %98 oranına kadar sağlıklı çalışabilmesidir.

      ALIŞ VERİŞ MERKEZİ OTOPARK SİSTEMLERİ Sistemin çalışma prensibi araç giriş çıkış lokasyonunda doğabilecek insan hatalarını ortadan kaldırma ve yavaş geçişi seri hale getirmektir. Sistem bunu yaparken %98 dogru bilgiyle ve raporlama ile çalışmaktadır buna bağlı olarakda lokasyonda bir insana ihtiyaç olmadan giriş çıkışların hızlı bir şeklide gerek kollu bariyer gerekte road blocker gibi sistemlerle bunu güvenli hale getirip çalışmaktadır. Geriye dönük olarakta pc' nin kapasitesine bağlı olarak ortalama 5 yıl olarak kayıt tutmakda olup bütün giriş ve çıkış yapan araç resimlerini plakasıyla birlikte hafızasında tutmaktadır.

Sistem bunu yaparken verebileceği raporlama ile bütün kurumlar farketmeksizin bu roparlamayla ihtiyaçlarını karşılayabileceklerdir otoparklarda giriş çıkış arasındaki saati hesaplama ve ücret hesaplama yapabilmesi ve aynı zamandada otoparkın doluluk oranının programda onlıne olarak görülmesi, otoyallarda hız ihlali yapan araçların tespit edilmesi, kırmızı ışık ihlallerinin tespiti, ters yönde giden araçların tespiti, kayıp veya çalıntı araçların lokasyondan geçtiği anda alarm verilip bulunabilmesi, özel kurumların araş girişlerinde veya otoparkların önünde oluşan uzun araç kuyruklarının plaka tanıma sistemi ile seri ve hızlı bir hale getirilerek bu problemin minimuma indirilmesi veya ortadan tamamen kaldırılmasını ek personel gerektirmeden sağlar.    

Şirketimiz Otopark Plaka Tanıma Sistemi Yazılımında Özel Çözümler Sunmaktadır.