Ürünler

Anasayfa / AVM ÜCRETLİ OTOPARK SİSTEMİ

AVM ÜCRETLİ OTOPARK SİSTEMİ

AVM ÜCRETLİ OTOPARK SİSTEMİ Otopark Ücretli Plaka Tanıma sistemi otoparklarda giren-çıkan araçların takip edilmesi ve ön muhasebenin hiç ön çalışmaya gerek olmadan sağlıklı bir şekilde yazılımda tutulmasına yönelik bilgisayar kontrollü yazılım sistemidir. Ücret otopark girişinde peşin alınması yada otopark çıkışında içerde kaldığı zamanın hesaplanarak bu sure doğrultusunda ücretin alınması şeklinde uygulamaları mevcuttur. Ücretli otopark girişindeki PTS ile otomatik okunan plaka sistemin veri tabanına tarih ve saatiyle kaydedilir ve çıkışta araç plakası PTS tarafından tekrar okunarak içeride kaldığı süre hesaplanır ve ücreti program tarafından operatör ekranından bilgi olarak hem müşteriye hem kullanıcıya gösterilebilir. Plakası olmayan veya okunamayacak kadar deforme olmuş plakalar ise manyatik araç algılayıcı tarafından algılanarak fotoğrafları çekilir ve sistem aksamadan çalışmasına devam edebilmektedir. Sistem gereksinim görüldüğünde çeşitli fiş ve bilet makinalarıyla entegre edilmeye uygundur.

- Giriş ve çıkışlarda meydana gelen bekleme süreleri otomatik olarak kısalır.

- Bu sayede trafik sıkışıklığını önler.

- Giriş ve çıkışlarda güvenlik üst seviyede olup karışıklığa mahal vermez.

- OGS abonman kartı, araç etiketi, uzaktan kumanda gibi kulllanım ihtiyaçlarını tamamen ortadan kaldırır.

- İşletim maliyeti yoktur.

- Gerekli olduğu alanlarda Road Blocker, Bariyer ve buna benzer geçiş kontrol sistemleriyle entegre olarak çalışabilmektedir.

- Abonman olan, geçiş yetkisi veya izni olan araçların hiç bir mudahaleye gerek olmadan bariyerden otomatik olarak giriş çıkış yapabilmesi.

Şirketimiz Otopark Plaka Tanıma Sistemi Yazılımında Özel Çözümler Sunmaktadır.